सेन्ट्रल पार्क निर्माण सम्बन्धमा व्यासको स्पष्टिकरण

भञ्ज्याङ समाचारदाता (दमौली)

तनहुँको व्यास नगरपालिकाले वडा नं. ३ स्थित खुल्ला मैदानमा निर्माण गर्न लागेको सेन्ट्रल पार्क निर्माण कार्यमा भएको टिकाटिप्पणी प्रति स्पष्ट पारेको छ । नगरपालिकाका सूचना प्रविधि अधिकृत विशाल पण्डितद्वारा हस्ताक्षर गरी सोमबार प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै सेन्ट्रल पार्क निर्माणका विषयमा स्पष्ट पारेको हो ।

खुल्लाचौर मासेर पार्क निर्माण गर्न लागिएको भन्दै स्थानीय केही नागरिक, संघ संस्थाले विभिन्न सामाजिक सञ्जाल मार्फत गरेको टिप्पणी प्रति नगरपालिकाले ध्यानाकर्षण भएको विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

जारी विज्ञप्तिमा स्थानीय तहको पुनःसंरचना पुर्व तत्कालीन जिल्ला विकास समितिका स्थानीय विकास अधिकारी बद्री तिवारीको अध्यक्षतामा भएको सर्वदलीय बैठकमा वि.पि. वनवाटिकालाई खेल मैदानको रुपमा र अनसन चौतारी नजिकको चौरमा पार्क निर्माण गर्ने, कृषि कार्यालय नजिकबाट अस्पताल जाने बाटो निर्माण गर्ने सहमति भई निर्णय भएको र उक्त जग्गा जिविस तनहुँ कै पूर्जा भित्र रहेको भनिएको छ ।

स्थानीय तहको पुनःसंरचना पछि उक्त चौरमा करिव आधा खुल्ला चौर राख्ने र बाँकीमा ज्येष्ठ नागरिक, बालबालिका, अस्पताल नजिक हुँदा विरामीहरुका लागि मनोरञ्जनका लागि खुल्ला पार्क निर्माण गर्न निर्माण प्रकृया अघि बढाइएको विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

यस्तै, राजनैतिक दल, विभिन्न संघ संस्थाहरुका कार्यक्रम, पर्वहरु एवं व्यवसायिक मेला हुने उक्त चौरमा लाखौ खर्च गरेर अस्थायी मञ्च निर्माण गरिने हुँदा, कृषि कार्यालय तर्फ स्थायी, अपाङ्गमैत्री मञ्च निर्माण गरिने र पार्कको संरक्षणका लागि बिच भागमा फूलको स्थायी क्यारी निर्माण गरी अन्य भागहरुमा मनोरञ्जनात्मक पार्क जिल्ला समन्वय समितिसँग समन्वय गरी निर्माण गरिन लागिएको नगरपालिकाले विज्ञप्ति जारी जानकारी गराएको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker