अध्यक्ष गुरुङद्वारा कल्याणकारी कोषमा आर्थिक सहयोग

भञ्ज्याङ समाचारदाता/दमौली

नेपाल पत्रकार महासंघ तनहुँ शाखाले स्थापना गरेको पत्रकार कल्याणकारी कोषमा तमु धिं नेपालको अध्यक्ष हुम गुरुङ्गले आर्थिक सहयोग गरेका छन् । महासंघ तनहुँ शाखाका अध्यक्ष उज्वल पौडेललाई गुरुङ्गले पाँच हजार रुपयाँ रकम हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

आदीवासी जनजाति पत्रकार महासंघ (फोनिज) गण्डकी प्रदेश इन्चार्ज समेत रहेका गुरुङ्ग अग्रज पत्रकार समेत हुन् । पोखर महानगरपालिका-१४ मा बस्दै आएका गुरुङ्ग बिभिन्न समाजिक संघ संस्थाको नेतृत्वदायी भूमिकामा सक्रिय छन् ।

संचार क्षेत्र र संचारकर्मिहरुको हितमा खर्च हुने कल्याणकारी कोषमा सहयोग गर्न पाँउदा आफुलाई खुशी लागेको गुरुङ्गले बताए । नेपाल पत्रकार महासंघ तनहुँका अध्यक्ष पौडेलले कल्याणकारी कोषमा गरेको सहयोग प्रति आभार ब्यक्त गरे ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker