प्रतिनिधि सभा सदस्य श्रेष्ठले दशैं भत्ताको रकम चार जना मिर्गौलापीडितलाई उपलब्ध गराउने

  • भञ्ज्याङ समाचारदाता (दमौली)

तनहुँ क्षेत्र नं. १ का प्रतिनिधि सभा सदस्य कृष्णकुमार श्रेष्ठ -किसान)ले आफुले पाउने दशैं भत्ता जिल्लाका चार जना मिर्गौला पीडितलाई उपलब्ध गराउने घोषणा गरेका छन् । सांसद श्रेष्ठल सोमबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै संसद सचिवालयले उपलब्ध गराएको दशैं खर्च बापतको ६४ हजार रुपैयाँ रकम जिल्लाका चार जना मिर्गौलापीडितलाई उपलब्ध गराउने जनाएका छन् ।

व्यास नगरपालिका-१ का अमृतबहादुर खत्री, व्यास नगरपालिका-४ का अब्दुल गफ्फार मियाँ, व्यास नगरपालिका-१२ का अनुप क्षेत्री र व्यास नगरपालिका-१४ का सन्तोष रानालाई १६/१६ हजार रुपैयाँको दरले रकम सहयोग गर्ने जारी विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

मुलुक अहिले विषम् परिस्थितिबाट गुज्रिरहेको र नागरिकहरु समस्याग्रस्त भएको अवस्थामा दशैँ पर्वका अवसरमा प्राप्त गरिने भत्ताका विषयमा टिकाटिप्पणी उठिरहेको भएपनि त्यो रकम आफुले मिर्गौलापीडितलाई दिने तयारी गरेको सांसद श्रेष्ठले बताएका छन् ।

सांसदका रुपमा निर्वाचित भएर शपथ ग्रहण गरेपश्चात् अहिलेसम्मको सबै महिनाको पारिश्रमिक तनहुँ जिल्लाका विभिन्न संघसंस्था र समुदायलाई उपलब्ध गराउँदै आएको बताउँदै सांसद श्रेष्ठले आगामि दिनमापनि उक्त सहयोगलाई निरन्तरता दिने जनाएका छन् ।

कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) संक्रमण समुदायस्तरमा देखिएको हुँदा भाइरस संक्रमणबाट सुरक्षित हुन सबैले स्वास्थ्य सुरक्षाका सामाग्रि प्रयोग तथा मापदण्ड पालना गर्न आग्रह गर्दै सांसद श्रेष्ठले भने, ‘अहिले विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोभिड-१९ का कारण नागरिक आक्रान्त बनेका छन् । देश विषम् परिस्थिति र नागरिक आर्थिक कठिनाइमा परेका बेला समस्याग्रस्त नागरिकलाई सहयोग गर्नु सबैको जिम्मेवारी हो ।’

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker