प्रस्ताव आए सहकार्य हुनसक्छ : पूर्वसहमहामन्त्री जोशी

भञ्ज्याङ समाचारदाता/दमौली

नेपाली कांग्रेसका पूर्वसहमहामन्त्री गोविन्दराज जोशीले कुनै पनि राजनीतिक दलबाट सम्झौताका लागि प्रस्ताव आए सहकार्यका लागि आफूहरु तयार रहेको बताएका छन् । ‘चित्तबुझदो तरिकाले प्रस्ताव आए कांग्रेससँग पनि सम्झौता हुनसक्छ’, दमौलीमा शनिबार पत्रकार सम्मेलन गरी उनले भने, ‘कांग्रेससँग नभए अन्य पार्टीसँग पनि सम्झौता गर्न सकिन्छ । कुनै दलबाट पनि सहकार्यका लागि प्रस्ताव नआए आ-आफ्नो तरिकाले चुनाव लड्छौं ।’

तनहुँ क्षेत्र नं १ मा रहेका ४२ वटा वडामध्ये चालिस वडाका ९० स्थानमा पुग्दा स्थानीय जनताको उत्साह आफूप्रति मिलेको उल्लेख गर्दै नेता जोशीले त्यसक्षेत्रका जनताले पाँच वर्ष सक्रिय राजनीतिमा आई दिन आकांक्षा जाहेर गरेको बताए । माघ मसान्तसम्म पालिकास्तरीय भेला गराएर प्रशिक्षण दिने कार्यक्रम तय गरिएको उनले जानकारी गराए । कांग्रेसको संगठन बिस्तारमा आफ्नो धेरै लगानी भएको र विसं २०१७ मा कांग्रेस तनहुँको आफूले नै स्थापना गरेको उनले दाबी गरे ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker