दमौलीमा अनुराधा कोइरालाको साथमा गर्ल्स नाइट हुने

भञ्ज्याङ न्यूज

तनहुँको दमौलीयान्स युथ क्लबले दमौलीमा गर्ल्स नाइट कार्यक्रम गर्ने भएको छ । माघ ३ गते वमेन इमपावरमेन्ट सोसियल क्याम्पेन अन्तर्गत गर्ल्स नाइट आयोजना गर्न लागिएको क्लवले जनाएको छ ।

उक्त कार्यक्रमको मुख्य आकर्षा नेपालकी प्रसिद्ध समाजसेवि एवं माइती नेपालकी संस्थापक तथा सिएनएन हिरो (२०१०) अनुराधा कोइराला रहने छिन् । त्यस्तै कार्यक्रममा चर्चित गायिका आस्था रावत, तिर्सना गुरुङ र डिजे केशिकाको पनि प्रस्तुति रहने आयोजकले बताएको छ ।

महिलाहरुमा सचेतना अभिवृद्धि गराउदै अझै सशक्त बनाउने उद्देश्यले कार्यक्रम आयोजना गरिएको क्लबका अध्यक्ष सुदिप कार्कीले बताए । अहिले पनि समाजमा महिलाहरुमा सुरक्षाका चुनौतिका साथै विभिन्न बहानामा अवसरबाट बञ्चित बनाउने परिपाटी रही आएकाले महिलाहरुलाई आफ्नो हक अधिकारका बारेमा जागरुक बनाउन महिला सशक्तिरण सामाजिक अभियान थालिएको उनले बताए ।

महिलाहरुलाई समाजमा अहिले पनि आत्मनिर्भर र स्वतन्त्र ढंगले काम गर्ने, यात्रा गर्ने वातावरण नभएकाले उनीहरुलाई सशक्त बनाउदै हरेक कुरामा सक्षम बनाउने उद्देश्यले पनि कार्यक्रम आयोजना गरिएको क्लबकी सदस्य सलिना कुमालले बताइन् ।

मनोरञ्जन मात्र नभइ महिला जागरण र सशक्तीकरणका लागि कार्यक्रम आयोजा गरिएको क्लबका सचिव रिजन क्षेत्रीले जानकारी दिए । राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्रमा महिलाहरुलाई सशक्तीकरण गर्ने सम्बन्धमा अनुराधा कोइरालको नाम अग्रपंक्तिमा लिइने हुनाले उनबाट धेरै महिलाहरुले प्रेरणा लिनसक्ने आयोजकले विश्वास लिएको छ ।

क्लबले यस कार्यक्रमबाट भएको मुनाफाबाट ग्रामीण भेगमा महिलाहरुलाई सेनेटरी प्याड सहयोग गर्ने, माइती नेपालको अभियानलाई सहयोग गर्ने र दमौली क्षेत्रमा जेब्रा क्रसिङ व्यवस्थापन लगायतका सेवा गर्ने बताएको छ ।

माघ ३ गते साँझ ७ बजेदेखी राति ११ बजेसम्म चल्ने उक्त कार्यक्रमलाई व्यास नगरपालिका र आँबुखरैनी गाउँपालिकाको पनि सहयोग रहने आयोजकले जनाएको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker