नेपाली कांग्रेस बन्दिपुरको बैठक सम्पन्न

  • भञ्ज्याङ समाचारदाता (डुम्रे)

नेपाली काँग्रेस बन्दिपुर गाउँपालिका कार्यसमितिको बैठक मंगलबार बन्दिपुरमा सम्पन्न गरेको छ । गाउँपालिकाका सभापति कर्णबहादुर खत्रीको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले जिल्लामा पछिल्लो समय घटेका घटना तथा अन्य विषयमा छलफल गरेको बताइएको छ ।

उक्त बैठकले गत १७ गते दमौलीमा पुल उद्घाटन कार्यक्रमका विषयमा भएको विवाद र पार्टीका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल माथि भएको प्रहरी धरपकडको घटनाको निन्दा गर्दै उक्त घटना लोकतान्त्रिक गणतन्त्रप्रतीको धब्बाको रुपमा लिइएको जनाइएको छ । यस्तै, बैठकले यही मंसिर २९गते दमौलीमा हुने विरोध कार्यक्रमका विषयमा पनि आवश्यक छलफल र निर्णय गरिएको बताइएकोछ । बैंठकमा जिल्ला संयोजक अशोककुमार श्रेष्ठ, महासमिति सदस्य रामचन्द्र अधिकारी लगायत जिल्ला, क्षेत्र एवं पालिका स्तरीय नेता कार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको बताइएको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker