तनहुँमा जिल्लास्तरीय राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिता सुरु

भञ्ज्याङ समाचारदाता/दमौली

तनहुँमा शनिबारदेखि जिल्लास्तरीय राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिता सुरु गरिएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समिति तनहुँले व्यास-१ हाइस्कूलटारस्थित निर्मल माध्यमिक विद्यालयको प्राङ्गणमा प्रतियोगिता सञ्चालन गरेको हो ।

प्रदेश खेलकुद परिषद्ले असार २३ र २४ गते पोखरामा आयोजना गरेको प्रदेशस्तरीय राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिताका लागि खेलाडी छनौट गर्न प्रतियोगिता आयोजना गरिएको समितिले बताएको छ ।

प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्दै तनहुँ क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधिसभा सदस्य केदार सिग्देलले खेलकुदले नेपालको नाम अन्तर्राष्ट्रियस्तरसम्म चिनिन सफल भएको बताए । उनले मानिसलाई स्वास्थ्य र अनुशासित बनाउन पनि खेलकुदको अति आवश्यक रहेको चर्चा गर्दै खेलकुद क्षेत्रको विकासका लागि सबैले सहयोग गर्नुपर्ने बताए ।

प्रतियोगिता उद्घाटन समारोहमा नेकपा (एमाले) का जिल्ला सचिव राजेश्वर ढकाल, नेपाली कांग्रेसका सचिव लक्ष्मीभक्त खनाल लगायतले शारीरिक र मानसिक विकासका लागि खेल आवश्यक रहेको चर्चा गरे ।

प्रतियोगितामा व्यास नगरपालिका, शुक्लागण्डकी नगरपालिका, भिमाद नगरपालिका, भानु नगरपालिका, आँबुखैरेनी गाउँपालिका, देवघाट गाउँपालिका, म्याग्दे गाउँपालिका र घिरिङ गाउँपालिकाबाट खेलाडीको सहभागिता रहेको खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष अनिल पाण्डेले बताए ।

प्रतियोगितामा कराँते, एथलेटिक्स, भलिबल, कबड्डी लगायतका खेल सञ्चालन गरिने भएको छ । तनहुँबाट छनौट भएका खेलाडीले प्रदेशस्तरमा प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् । प्रदेश खेलकुद परिषद्ले असार २३ र २४ गते पोखरामा प्रदेशस्तरीय राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगिताको आयोजना गरेको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker