तनहुँको म्याग्दे -४ स्थित ओटाङदी खानेपानी आयोजना उपभोक्तालाई हस्तान्तरण

भञ्ज्याङ समाचारदाता/म्याग्दे

तनहुँको म्याग्दे गाउँपालिका-४ स्थित ओटाङदी खानेपानी उपभोक्ता तथा सरसफाई योजनाको निर्माण सम्पन्न गरी उपभोक्तालाई हस्तान्तरण गरिएको छ । वडा नं ४ का वडाध्यक्ष दीपक कुमार श्रेष्ठले बुधबार एक कार्यक्रमका बीच आयोजनाको उद्घाटन गरी उपभोक्ता समितिलाई हस्तान्तरण गरेका थिए ।

गोरखा भुकम्पले खानेपानीको टंकीमा क्षति पुर्‍याएपछि खानेपानीको अभाव झेल्दै आएका ओटाङदीवासी एक घर एक धाराको अवधारणा अन्तर्गत घर घरमा खानेपानी पुगेपछि खुशी भएको स्थानीय मिना थापाले बताइन ।

उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष नुरवहादुर थापाले खानेपानीको योजनाले ३० घर परिवारले सहज रुपमा खानेपानी उपभोग गर्न पाएको बताए । जनताको समस्या समाधानमा वडा र रिकभर परियोजनाले गरेको सहयोगले खानेपानी सहज भएको अध्यक्ष थापाले बताए ।

वडा कार्यलय, रिकभर परियोजना र उपभोक्ताको लागत सहभागिता गरी कुल १४ लाख ९० हजार रुपैयाँको लागतमा निर्मित ओटाङदी खानेपानी योजनाको कुल क्षमता २० हजार लिटर रहेको वडाध्यक्ष दीपक कुमार श्रेष्ठले बताए ।

जनताको न्युनतम आधारभुत आवश्यकतामा वडा सरकार गम्भिर भएको र वडावासी नै मिलेर वडाको विकास गर्नुपर्ने बताए । वडामा सिमित बजेट र साधन हुने हुँदा समुदाय नै मिलेर अगाडी बढ्नुपर्ने बताउँदै उनले आम जनताको आवश्यकता र चासोमा सदैव क्रियाशिल रही जनअपेक्षा अनुसार काम गर्ने उनले प्रतिवद्धता जनाए ।

कार्यक्रममा पालिकाका कार्यपालिका सदस्य वद्रिका घिमिरेले जनताले चाहेमा हरेक योजना समयमा नै सम्पन्न हुने बताए । निर्माणको ४० दिनमा नै योजना सम्पन्न भएर उपभोक्ताले खानेपानी उपभोग गर्न पाएको र वडाले विभिन्न जनाधारित कार्यक्रम गरिरहेको बताए ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker