६८औं प्रहरी दिवस २०८० का अवसरमा सर्वसाधारणको स्वास्थ्य परीक्षण

६८औं प्रहरी दिवस २०८० का अवसरमा तनहुँको व्यास नगरपालिका-११ दर्राई पँधेरा स्थित जनकल्याण आधारभूत विद्यालय प्राङ्गणमा सञ्चालन गरिएको स्वास्थ्य शिविरमा स्थानीय सर्वसाधारणको स्वास्थ्य परीक्षण गर्दै स्वास्थ्यकर्मी ।

गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराको संयोजन, गण्डकी प्रदेश प्रहरी अस्पताल पोखराको आयोजना र जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँको सहकार्यमा आयोजना गरिएको निशुल्क स्वास्थ्य शिविरमा हाडजोर्नी तथा नशा रोग, महिलाहरुमा हुने महिला तथा प्रसुती रोग सम्बन्धी स्वास्थ्य उपचारमा कुल २७८ जना (पुरुष ११८ जना र महिला १६० जना) को स्वास्थ्य परीक्षण सेवा लिइएका थियो । तस्विर : भञ्ज्याङ

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker