तनहुँ प्रहरीद्वारा विभिन्न मुद्दाका १९ जना पक्राउ

  • भञ्ज्याङ समाचारदाता (दमौली)

जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँले विभिन्न मुद्दामा फरार रहेका १९ जना प्रतिवादीहरुलाई पक्राउ गरेको छ । विभिन्न अपराध एवं मुद्दाहरुमा संलग्न रही फरार रहेका तथा अदालतबाट फैसला भई दण्ड, जरिवाना, दसौदी, कोर्ट फि र सरकारी बिगो समेत तिर्न बाँकी भएका व्यक्तिहरुको खोजी गर्ने अभियान अन्तर्गत उनिहरुलाई पक्राउ गरिएको हो । प्रहरीले जबरजस्ती करणी मुद्दामा बिगत १ बर्ष देखि फरार रहेका शुक्लागण्डकी-१ थप्रेक बस्ने बर्ष ४९ को सुक बहादुर दमाई उपर तनहुँ जिल्ला अदालतको मिति २०७६ असार २३ गतेको फैसलाले ५ बर्ष कैद तोकेको थियो।

यस्तै, अबैध सालको काठ ओसार पसार मुद्दामा ७ बर्षदेखि फरार रहेका शुक्लागण्डकी-१ थप्रेक बस्ने बर्ष ३० को निरज सुनार उपर तनहुँ जिल्ला अदालतको मिति २०७० चैत्र ०८ गतेको फैसलाले १ बर्ष कैद रहेको छ ।

त्यसै गरी सवारी ज्यान मुद्दामा ५ जना, जालसाजी मुद्दामा ३ जना, लुटपिट मुद्दाका ३ जना, सम्बन्ध बिच्छेदका २ जना, बहुबिवाहका १ जना, कुलोपानी खिचोलोका १ जना, लिखत बेइजतीका १ जना, घरेलु हिंसाका १ गरी १९ जनालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँ तथा मातहत प्रहरी इकाई कार्यालयहरुबाट पक्राउ गरिएको सुचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरीक्षक युवराज तिमिल्सिनाले जानकारी गराएका छन् । पक्राउ परेकाहरुबाट तोकिएको जम्मा ६ बर्ष ७ दिन कैद र ८ हजार ७६१ रुपैयाँ जरिवाना भुक्तानको लागि तनहुँ जिल्ला अदालतमा उपस्थित गराइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker