देवघाटका कृषकलाई मौरी सहितको घार

तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाका अध्यक्ष तिल बहादुर थापा मौरी पालक कृषकलाई मौरी सहितको घार वितरण गर्दै । मौरीपालक कृषक तथा महिलाहरुलाई व्यवसायिकता तर्फ उन्मुख गराउँदै आत्मनिर्भर गराउने उद्देश्यका साथ गाउँपालिकाले पचास प्रतिशत अनुदानमा मौरी सहितको घार उपलब्ध गराएको छ ।

वडा नं. ५ मा महिला सञ्जालका अध्यक्ष राधादेवी खनालको अध्यक्षतामा सञ्चालन गरिएको मौरी पालन तालिममा सहभागि १७ जनालाई मौरी पालनमा तर्फ उन्मुख गराउने र उत्पादित मह देवघाटधाममा आउने धार्मिक पर्यटकलाई कोशेलीका रुपमा बिक्रीवितरण गर्ने योजना गाउँपालिकाले बनाएको छ ।

तस्विर : भञ्ज्याङ

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker