तनहुँको डुम्रे बजारमा तपाईको मास्क खोई अभियान

भञ्ज्याङ न्यूज

महामारी नियन्त्रण र रोकथाममा मेरो प्रतिबद्धता, मास्क लगाउनु नै आजको आबश्यकता भन्ने नाराका साथ तनहुँको डुम्रे बजारमा मास्क वितरणा अभियान संचालन गरिएको छ । पछिल्ला दिनमा कोरोना संक्रमित बढ्दै गैरहेको भन्दै विभिन्न संघ संस्थाले अभियान संचालन गरिरहेका छन्।

विश्व युवा दिवशको अवसर पारेर विहीबार डुम्रे साँस्कृतिक परिवारको संयोजन र इलाका प्रहरी कार्यालय भानु मुकाम डुम्रेको समन्वयमा कार्यक्रम गरिएको डुम्रे साँस्कृतिक परिवारका अध्यक्ष कैलाश श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

बजारमा मास्क अनिवार्य गरिएको छ । नागरिक आँफै सचेत हुन जरुरी छ । सबैले स्वास्थ्यका मापदण्ड पूर्णरूपमा पालना गरेको खण्डमा संक्रमण दर कम हुने हुँदा सबै सचेत बन्नुपर्ने इलाका प्रहरी कार्यालय भानु मुकाम डुम्रेका प्रहरी प्रमुख प्रकाश भुषालले बताए ।

यस्तै, अभियान अन्तरगत करिब ५ सय मास्क वितरण गरिएको साँस्कृतिक परिवारले जनाएको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker