भानुजयन्तीका अवसरमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता

राष्ट्रिय विभूति आदिकवि भानुभक्त आचार्यको जन्मजयन्तीको अवसरमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता गरिएको छ । भानु नगरपालिका शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखाले मंगलबार आयोजना गरेको प्रतियोगितामा भानु नगरपालिका-१३ स्थित जनसहयोगी माध्यमिक विद्यालयका रसिदा मियाँ प्रथम भएकी छन् ।

‘नेपाली साहित्यमा आदिकवि भानुभक्तको योगदान’ विषयक मावि स्तरीय वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा भानु-१० स्थित जनजागृती माविका आन्ना तामाङ द्वितीय, भानु-११ स्थित राष्ट्रिय माविकी स्मृति थापा तृतीय र भानु-९ स्थित कर्मदा माविकी सविना भट्टराइले सान्त्वना स्थान हाँसिल गरेकी छन् ।

विजयी विद्यार्थीलाई भानु जयन्तीको अवसरमा असार २९ गते आयोजना हुने कार्यक्रमका अवसरमा पुरस्कार वितरण गरिने शिक्षा शाखा प्रमुख ध्रुवराज पौडेलले जानकारी दिए ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker