अध्यक्ष म्याग्दे कप २०७८ तथा राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताको उपाधि राधा माविले जित्यो

प्रथम अध्यक्ष म्याग्दे कप २०७८ तथा राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताको उपाधि राधा माध्यमिक विद्यालयले जितेको छ । मनहरीको आदर्श नमुना युवा क्लवको खेलमैदानमा बिहीवार सम्पन्न प्रतियोगितामा १२ स्वर्ण, ७ रजत र ४ काश्य सहित राधाले उपाधि हात पारेको हो । उक्त प्रतियोगितामा ६ स्वर्ण, ३ रजत र ७ कास्य सहित जनगणपति मावि द्वितीय भएको छ भने ५ स्वर्ण, ६ रजत र १० कास्य सहित मीन मावि तृतीय भएको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नारायण प्रसाद अधिकारीले बताए ।

यस्तै वडा स्तरीय पुरूष भलिबल प्रतियोगितामा वडा नं. ७ प्रथम, वडा नं. ५ द्वितीय र वडा नं. ६ तृतीय भएका छन् भने महिला भलिबलमा वडा नं. ५ प्रथम, वडा नं. २ द्वितीय र वडा नं. ६ तृतीय भएको अधिकारीले बताए । बिजेता टिमलाई क्रमशः ३० हजार, २० हजार, १५ हजार रुपैयाँ नगद तथा मेडल, ट्रफि र प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको खेल संयोजक एवं योजना शाखा प्रमुख श्रीराम खनालले बताए ।

प्रतियोगिताका बिजेताहरूलाई कार्यक्रमका म्याग्दे गाउँपालिकाका अध्यक्ष मायादेवी राना तथा उपाध्यक्ष बालकृष्ण घिमिरे र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नारायण प्रसाद अधिकारीले पुरस्कार बितरण गरेको शिक्षा शाखा प्रमुख बुद्धि सागर खनालले बताए ।

प्रतियोगितामा छात्र कब्बडि तर्फप्रथम मीन मावि थर्पु, द्वितीय रत्न मावि मनपाङ र तृतीय राधा मावि जामुने भएका छन् । यस्तै छात्रा कब्बडि तर्फराधा मावि जामुने प्रथम, मीन मावि थर्पु द्वितिय र महेन्द्र मावि गुणादी तृतीय रहेका छन् । छात्र भलिबल तर्फप्रथम मीन मावि थर्पु, द्वितीय गणेश मावि छाङ्ग र तृतीय जनगणपति मावि धयेंरे रहेका छन् । यस्तै छात्रा तर्फमीन मावि थर्पु प्रथम, राधा मावि जामुने द्वितीय र महेन्द्र मावि गुणादी तृतीय रहेको शिक्षा शाखाका महेश भट्टर्राईले बताए।

हाइजम पुरूष तर्फजनगणपति मावि प्रथम, महेन्द्र मावि द्वितीय र तृतीय राधा मावि रहेका छन भने छात्रातर्फमहेन्द्र मावि प्रथम, जनगणपति मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय रहेका छन् । छात्र लङजममा जनगणपति प्रथम, राधा मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय भएका छन् । यस्तै छात्रामा राधा मावि प्रथम, महेन्द्र मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय रहेका छन् । त्रिपलजम पुरूष तर्फमहेन्द्र मावि प्रथम, जनगणपति मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय रहेका छन् ।

यस्तै छात्रा तर्फराधा मावि प्रथम, महेन्द्र मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय भएका छन् । ज्यावलिङ थ्रो छात्र तर्फराधामावि प्रथम, महेन्द्र मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय भएका छन् । यस्तै छात्रा तर्फमहेन्द्र मावि प्रथम, राधा मावि द्वितीय र जनगणपति मावि तृतीय भएका छन् छात्र र्सटजममा गणेश मावि महेन्द्र मावि राधा मावि क्रमश प्रथम, द्वितीय र तृतीय भएका छन् ।

त्यस्तै छात्रा तर्फप्रथम राधा मावि, द्वितीय जनगणपति मावि र तृतीय महेन्द्र मावि रहेका छन् । रिले दौड छात्र तर्फजनगणपति मावि प्रथम भएको छ भने छात्रा तर्फमहेन्द्र रत्न, छात्रातर्फराधा मावि प्रथम, मीन मावि द्वितीय, जनगणपति तृतीय मावि रहेका छन् । रिलेकै छात्रमा राधा मावि प्रथम, द्वितीय मीन मावि छन् । छात्रा तर्फराधा मावि, महेन्द्र मावि र जनगणपति मावि क्रमश प्रथम, द्वितीय र तृतीय भएका छन् । जनगणपति मावि प्रथम सय मिटर दौडमा प्रथम, द्वितीय राधा मावि र तृतीय मीन मावि छन् । यस्तै छात्रामा मीन, राधा र महेन्द्र मावि क्रमश प्रथम द्वितीय र तृतीय भएका छन् । छात्र दुइ सय मिटर दौडमा जनगणपति मावि प्रथम, राधा मावि द्वितीय र मीन मावि तृतीय रहेका छन् भने छात्रा तर्फमीन मावि प्रथम, राधा मावि द्वितीय र गणेश मावि तृतीय भएका छन् ।

चारसय मिटर दौडमा महेन्द्र मावि प्रथम, द्वितीय राधा मावि र मीन मावि तृतीय भएको छन् । छात्रा ४०० मिटरमा राधा मावि प्रथम, रत्न मावि द्वितीय र जनगणपति मावि तृतीय भएका छन् । ८०० मिटर छात्र तर्फराधा मावि प्रथम, मीन मावि द्वितीय र जनगणपति मावि तृतीय भएको संयोजक खनालले बताए । यस्तै छात्रा तर्फराधा मावि प्रथम, मीन मावि द्वितीय र महेन्द्र मावि तृतीय भएका छन् । १५०० मिटर छात्रतर्फराधा मावि प्रथम, मीन मावि द्वितीय र जनगणपति मावि तृतीय भएका छन् । यस्तै छात्रा तर्फजनगणपति मावि प्रथम, द्वितीय रत्न मावि र तृतीय मीन मावि रहेका छन् । छात्र करांते ४२ केजी राधा मावि प्रथम र महेन्द्र मावि द्वितीय भएका छन्।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker