व्यास नगर स्काउटद्वारा भिडभाड हुने स्थलमा सचेतना मूलक पर्चा, पम्प्लेट टाँसियो

भञ्ज्याङ समाचारदाता/दमौली

व्यास नगर स्काउटले बढी भिडभाड हुने सरकारी कार्यालयहरुमा सचेतनामूलक पर्चा, पम्प्लेट टाँसेको छ । स्काउटले जिल्ला प्रशासन कार्यालय, मालपोत कार्यालय र व्यास नगरपालिकामा कोरोनबाट बच्ने उपाय बारेका सचेतनामूलक पर्चा, पम्प्लेटहरु टाँसेको हो । स्काउटले पर्चा, पम्प्लेट सहित ती कार्यालयमा सेवा लिन आएका सेवाग्राहीहरुलाई मास्क लगाउन अनुरोध गर्दै मास्क समेत वितरण गरेको व्यास नगर स्काउटका संयोजक पृथ्वी भुजेलले बताए ।

स्काउटमा आवद्ध सरोज लामिछाने, कल्पना घिमिरे, अर्पन श्रेष्ठ, कुशल आले लगायतको टोलीले कोरोना संक्रमणबाट सुरक्षित हुनका लागि मास्कको प्रयोग गर्न, सामाजिक दुरी कायम गर्न, भिडभाड नगर्न सर्वसाधारणलाई आग्रह गरेका थिए ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker