रेशम र दुर्गाको नयाँ कौरा/चुडका गित “रिसिङ डाँडा रमाइलो” सार्वजनिक

भञ्ज्याङ समाचारदाता/दमौली

‘कौरा किङ’का रुपमा चिनिएका गायक दुर्गा गुरुङ लगायतको स्वरमा नयाँ कौरा/चुट्का गीत सार्वजनिक गरिएको छ । ‘रिसिङ डाँडा रमाइलो’ बोलको यस गीतमा दुर्गाका अलावा पृथ्वी गुरुङ, शर्मिला गुरुङ र दुर्गा गुरुङ ‘तमुस्यो’को स्वर रहेको छ ।

बरिष्ठ संगितकार रेशम गुरुङको संगीत रहेको यस कौरा/चुडका गीतमा गणेश गुरुङ र रेशमको संयुक्त शब्दरचना रहेको छ । कौरा किङ दुर्गा गुरुङकै अफिसियल युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको यस गीतमा एरेञ्ज पनि गायक दुर्गाले नै गरेका हुन् ।

तनहुँकै रमणीय स्थल रिसिङमा छायाँकन गरिएको यस गीतको भिडियोमा मुख्य नायिकाको रुपमा उर्मिला गुरुङले अभिनय गरेकी छन् । साथमा कौसिला गुरुङ, निरु गुरुङ, करुणा गुरुङ, अञ्जना गुरुङ, पुष्पा गुरुङ, लक्ष्मी गुरुङ, सुष्मा गुरुङ, अनिता गुरुङ, माया आले मगर, रश्मी आले मगर र पल्पशा आले मगरको नृत्य अभिनय रहेको छ ।

शोभा गुरुङ, सरु गुरुङ, रेशम गुरुङ, दुर्गा गुरुङ, नन्द शोभा गुरुङ र आशिष गुरुङ (जापान) निर्माता रहेको यस गीतको भिडियोलाई निर्देशन तथा कोरियोग्राफी पर्शन गुरुङले गरेका हुन् ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

छुटाउनुभयो कि?

Close
Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker