संविधान दिवसको अवसरमा निवन्ध लेखन प्रतियोगिता

भञ्ज्याङ समाचारदाता/दमौली

तनहुँको व्यास नगरपालिकाले संविधान दिवसको अवसरमा आयोजना गरेको अन्तर विद्यालय स्तरीय निवन्ध लेखन प्रतियोगिताको पुरस्कार वितरण गरेको छ । विहीबार नगरपालिकाको हलमा एक कार्यक्रम आयोजना गरी विजेतालाई पुरस्कार वितरण गरेको हो ।

प्रतियोगितामा प्रथम हुने सत्यवति माध्यमिक विद्यालयका विपिन श्रेष्ठलाई नगद रु ५ हजार सहित प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । त्यस्तै द्धितीय हुने सत्यवति माध्यमिक विद्यालयकै सचिन श्रेष्ठलाई रु ४ हजार सहित प्रमाण पत्र र तृतिय हुने जनजुक्त शाही माध्यमिक विद्यालयकी सन्जिता परियारलाई रु ३ हजार नगद सहित प्रमाण पत्र प्रदान गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा विजेतालाई जिल्ला समन्वय समिति तनहुँका प्रमुख शान्तिरमण वाग्ले, नगरप्रमुख वैकुण्ठ न्यौपाने, प्रमुख जिल्ला अधिकारी छविलाल रिजालले वितरण गरेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै जिल्ला समन्वय समिति तनहुँका प्रमुख वाग्लले संविधान कार्यान्वयनमा सबैले आ आफनो ठाँउबाट सहयोग गर्नुपर्ने बताए ।

प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत गंगालाल सुवेदीको सभापतित्वमा आयोजित कार्यक्रममा शिक्षा शाखाका निमित्त प्रमुख नविन पराजुलीले संचालन गरेका थिए भने शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाई तनहुँका प्रमुख उद्धवरज जमरकटेलले स्वागत गरेका थिए ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker