प्रदेशस्तरीय कृषि तीज गीत प्रतियोगितामा म्याग्दी प्रथम, तनहुँ द्वितीय

भञ्ज्याङन्यूज

गण्डकी प्रदेशस्तरीय कृषि तीज गीत प्रतियोगितामा तनहुँ द्वितीय भएको छ । कृषि विकास निर्देशनालय, गण्डकी प्रदेश र पोखरा टेलिभिजनले संयुक्त रुपमा आयोजनामा शनिबार पोखरामा आयोजित प्रतियोगितामा तनहुँको म्याग्दे गाउँपालिकास्थित बेदकालिका कृषि समूह द्वितीय भएको हो ।

प्रतियोगितामा म्याग्दी प्रथम भएको छ भने कास्की तृतीय भएको छ । त्यस्तै स्याङ्जाले सान्त्वना पुरस्कार प्राप्त गरेको छ। मुस्ताङले प्रोत्साहन पुरस्कार प्राप्त गरेको बताइएको छ ।

उक्त प्रतियोगितामा प्रथम हुनेलाई २१ हजार रुपैयाँ र प्रमाणपत्र, द्वितीयलाई १५ हजार रुपैयाँ र प्रमाणपत्र, तृतीयलाई ९ हजार रुपैयाँ र प्रमाणपत्र र सान्त्वना हुनेलाई तीन हजार रुपैयाँ र प्रमाणपत्रद्वारा पुरस्कृत गरिएको छ ।

कृषि ज्ञान केन्द्र तनहुँले केही दिन अगाडी आयोजना गरेको प्रतियोगितामा बेदकालिका जिल्ला स्तरमा प्रथम हुन सफल भएको थियो । प्रथम हुँदै उक्त समूहले प्रदेशस्तरीय प्रतियोगितामा सहभागिता जनाएको केन्द्रका लेखा अधिकृत विजय कुमार श्रेष्ठले जानकारी गराए ।

यस्तै, पुरस्कृत समूहलाई प्रदेशका कृषि तथा भूमि व्यवस्थान मन्त्री महेन्द्रध्वज जिसी, कृषि विकास निर्देशनालयका महानिर्देशक बासुदेव रेग्मीले पुरस्कार प्रदान गरेका थिए ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker