प्रथम ऋषिङ अन्तरपालिका अध्यक्ष कपको उपाधि शुक्लागण्डकीले उचाल्यो

राजकुमार आले (दुलेगौंडा)

तनहुँको ऋषिङ गाउँपालिकाले आयोजना गरेको ऋषिङ अध्यक्ष कप पालिकास्तरीय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि तनहुँको शुक्लागण्डकी नगरपालिकाले जितेको छ । सोमबार भएको फाइनल खेलमा घिरिङ गाउँपालिकालाई ३-० सोझो सेटमा पराजित गर्दै शुक्लगण्डकी च्याम्पियन बनेको हो ।

फाइनल खेलमा शुक्लागण्डकीले घिरिङलाई २५-२२, २५-१५ र २५-१२ ले हराएको थियो । विशाल ठकुरीको कप्तानीमा मैदान उत्रेको शुक्लागण्डकीले उत्कृष्ट खेल प्रस्तुत गरेको थियो । शुक्लागण्डकीले उपाधिसंगै १ लाख ३५ हजार रुपैयाँ सहित ट्रफि, मेडल र प्रमाणपत्र पाएको छ । उपविजेता बनेको घिरिङले ८० हजार रुपैयाँ सहित ट्रफि, मेडल र प्रमाणपत्रमा चित्त बुझाएको छ ।

यस्तै, प्रतियोगितामा शुक्लागण्डकीका प्रदिप गुरुङ सर्वोत्कृष्ट खेलाडी घोषित भएका छन् । शुक्लागण्डकीकै प्रेम कुमाल वेष्ट स्पाइकर र भिमादका विवश आले वेष्ट लिफ्टर घोषित भए । उनीहरुले क्रमशः एक हजार नगदसहित मेडल र प्रमाणपत्रद्वारा पुरस्कृत गरिएको छ ।

विजेता टिम तथा विधागत उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई गाउँपालिका अध्यक्ष राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठले पुरस्कार वितरण गरेका थिए । यसअघि पोखरामा आयोजित मुख्यमन्त्री कप जिल्लास्तरीय भलिबल प्रतियोगितामा पनि विशालकै कप्तानीमा तनहुँ च्याम्पियन बनेको थियो ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker