मिर्लुङको ठूलोढुंगामा चैतेदशै पूर्णिमा मेला सञ्चालन गरिने

भञ्ज्याङ समाचारदाता/मिर्लुङ

तनहुँको भानु नगरपालिका-१३ मिर्लुङ ठूलोढुंगामा चैतेदशै पूर्णिमा मेला सञ्चालन गरिने भएको छ । ठूलोढुंगा बजार व्यवस्थापन समितिको शनिबार बसेको भेलाले परम्परादेखि चल्दै आएको चैतेदशै पूर्णिमा मेला संरक्षण गर्न मेला सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको हो ।

ठूलोढुंगा बजार व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष क्या. होम बहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा बसेको भेलाले यही चैत २६ देखि वैशाख ४ गतेसम्म ठूलोढुंगा बजार मेला सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको छ । उक्त मेलामा फुटबल प्रतियोगिता, भलिबल प्रतियोगिता, छोलो प्रतियोगिता तथा विविध साँस्कृतिक कार्यक्रम सञ्चालन गरिने भएको छ ।

मेलाका अवसरमा आयोजित फुटबल प्रतियोगिताको विजेतालाई एक लाख एक हजार १११ रुपैयाँ, उपविजेतालाई ५५ हजार ५५५ रुपैयाँ, मेडल, प्रमाणपत्र, ट्रफीद्वारा पुरस्कृत गरिने भएको छ । यस्तै, प्रतियोगिताको सर्वोत्कृष्ट गोलकर्ता, उत्कृष्ट गोल रक्षकलाई समेत पुरस्कृत गरिने भएको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker