पाँच वर्षमा पुलको फाउण्डेशनमात्रै

तनहुँको आँवुखैरेनी गाउँपालिका र चितवनको भरतपुर महानगरपालिका जोड्ने घुमाउनेमा बनाउन लागिएको मोटरेवल पुल अलपत्र अवस्थामा । २०७५ माघदेखि पुल निर्माण सुरु भएपनि ठेकेदारको लापरवाहीका कारण हालसम्म यो पुलले पूर्णता पाउन सकेको छैन ।

नारायणगढ-मुग्लिन सडकखण्डको बीच भाग स्थित घुमाउनेबाट तनहुँको बुद्धसिं मार्गलाई जोड्ने भन्दै निर्माण थालिएको पुल अहिलेसम्म फाउण्डेशनकै चरणमा छ । घुमाउनेमा पुल तरेर बुद्धसिंह मार्ग हुँदै तनहुँको सदरमुकाम दमौलीसहित पोखरा लगायतका क्षेत्रमा जान करिब २५ किलोमिटर सडक छोटो पर्ने हुँदा यहाँ पुल बनाउन लागिएको हो । तनहुँको सदरमुकाम दमौलीदेखी घुमाउनेसम्म करिब ३२ किलोमिटर छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker