आत्महत्याको विषयमा बन्यो छोटो फिल्म ‘सोल्यूशन’

भञ्ज्याङ समाचारदाता (पोखरा)

छोटो फिल्म ‘सोल्यूशन’ नेट टिभीको ‘ओटिटी प्लेटर्फम ‘मार्फ सार्वजनिक भएको छ । कोरियोग्राफिमा आफूलाई स्थापित गरिसकेका रोहन नेपालीले यो फिल्मको निर्माण अनि निर्देशन गरेका हुन् । फिल्ममा उनी आफैंले अभिनय समेत गरेका छन् ।

करिब ८ मिनेटको फिल्मले युवापुस्ताको प्रेम बिछोड अनि त्यसपछि उनीहरुले लिने गम्भिर प्रकृतिको निर्णयले जीवनमा पारेको असरको विषयलाई उठाएको छ । ‘युवापुस्ताको मनोदशालाई फिल्ममार्फ भन्नखोजेका हुँ । अहिले सामान्य कुरामापनि युवापुस्ताले आफ्नो ज्यानैसम्म फाल्ने निर्णय लिईराखेका छन् । तर यो फिल्ममार्फ मैले सबै समस्याको समाधान हुन्छ । कुनै पनि निर्णय लिँदा हजारपटक सोच बिचार गर्नुपर्छ भन्ने सन्देश दिनखोजेको हुँ ।’ अभिनेता तथा निर्देशक नेपालीले बताए ।

प्रेम बिछोडमा परेर आत्महत्या गर्ने गरेको घटना धेरै सुनिनथालेको छ । क्षणिक आवेशमा आएर सानै उमेरमा आत्महत्या गर्दा उनीहरुको परिवारमा ठुलो बज्रपात परेको उदाहरणहरु प्रशस्तै छन् । आत्महत्या दर दिनहुँ बढ्दो छ। ‘यस्ता घटनाहरु बढ्दै जानु भनेको समाजका लागि निकै घातक कुरा हो । त्यसैले यस बिषयमा सोच्न आवश्यक छ भन्ने ठानेर मैले सानो प्रयास गरेको हुँ ।’ रोहनले भने- ‘मैले भन्नखोजेको कुरालाई दर्शकहरुले पनि रुचाएका छन्।’

चाँडै नै फिल्मलाई अन्य डिजिटल प्लेटर्फममा पनि राखिने उनले बताए । सार्वजनिक फिल्मलाई अमित नेपालीले खिचेका हुन् । फिल्ममा रोहनसँगै विवेक गुरुङ, कञ्चन भुजेल र तारा शर्माको अभिनय रहेको छ ।

Adertisement

सेयर गर्नुहोस्प्रतिक्रिया दिनुहोस्सम्बन्धित खवर

सम्बन्धित खवर

Leave a Reply

Your email address will not be published.

छुटाउनुभयो कि?

Close
Back to top button
You cannot copy content of this page.
Close

Ad Blocker Detect

Please consider supporting us by disabling your ad blocker